| Modell | AFK-1708 |
| Szűrő | PP+CTO+UDF+RO+T33 |
| Vízhőm | Meleg/meleg/hideg |
| víz csíra | 3 |
| Gyerekzárral | Igen |
| Hűtési módok | Kompresszoros hűtés |
| Névleges feszültség/frekvencia | 220-240V 50/60Hz |
| Fűtés Teljesítmény/teljesítmény | 550W /5L /h 85-95℃ |
| Hűtőteljesítmény/teljesítmény | 90W / 2,0L/h 5-10 ℃ |
| Termék mérete | 310x315x960mm |
| Csomagolás mérete | 355X355X980MM |
| Csomag | 5 rétegű barna kartondoboz |
| Mennyiség terhelése | 640 DB/40 HQ |
Álló RO vízadagolónk 5 fokozatú RO szűrőrendszerrel van felszerelve
Hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, nehézfémeket, baktériumokat, klórmaradványokat és egyéb káros anyagokat a csapvízből. A többrétegű precíz szűrésnek köszönhetően teljesen megtisztítja a víz minőségét, és a közönséges csapvizet tiszta, biztonságos és egészséges közvetlen ivóvízzé alakítja, így minden felhasználó bármikor élvezheti a korlátlan mennyiségű tisztított vizet.
Our Standing RO Water Dispenser, it is thorough and reliable filtration process ensures that every drop of water is clean, clear and reassuring, greatly reducing health risks caused by unsafe drinking water and providing solid protection for the daily drinking water safety of families, offices, schools and public places.
A kiváló víztisztító teljesítmény mellett Álló RO vízadagoló termékeink nagy figyelmet fordítanak a felhasználói biztonságra és a gyakorlati tapasztalatokra is.
A gyermekbiztonsági zár funkcióval ellátott álló RO vízadagoló hatékonyan megakadályozza, hogy a gyerekek véletlenül hozzáérjenek a melegvíz-kimenethez, és elkerülhetők a forrázási balesetek. Ez a humanizált kialakítás teljes mértékben figyelembe veszi a gyermekes családok biztonsági igényeit, biztonságosabbá és megbízhatóbbá téve a használati folyamatot. Standing RO Water Dispenser Combined with stable heating and cooling performance, high‑quality food‑grade materials and strict quality control, our Standing RO Water Dispenser not only bring convenient and healthy purified water experience, but also create a safer and more comfortable water drinking environment for users of all ages, fully meeting the safety, health and practical needs of different markets and groups.